Ремонт роботів пилососів Rowenta Tefal Xiaomi у Києві | FastFix
м.Деміївська
+38 (097) 304 0959
м.Позняки
+38 (098) 721 6886
Працюємо з юр.особами B2B

Ремонт роботів пилососів Rowenta Tefal Xiaomi у Києві

 


Ремонт роботів пилососів

 

Роботи та несправності

Варість робіт
 

Діагностика робота пилососа.

З цього починається будь-який ремонт робота пилососа. Діагностика робиться для того, щоб точно виявити що вийшло з ладу, які потрібні запчастини, скільки часу триватиме ремонт і вартість такого ремонту. 

250грн.
 

Обслуговування і профілактика робота пилососа.

Робот пилосос все одно пилосос і тому потребує періодичної чистки та обслуговування. Очищення потребують внутрішні елементи, приводи, датчикі і щітки. Чистку рекомендується проводити один раз на 6 — 12 місяців. Періодичність залежить від умов використання.

 

850грн.
 

Робот пилосос не заряджається або не знаходить зарядку.

Ця несправність частіше за все пов’язана з виходом з ладу батареї. Але не спішіть купувати нову батарею, бо гроші можуть витрачені, а нічого не зміниться. Ця проблема може бути викликана несправною док станцією або контролера заряду на системній платі. Краще передати спеціалістам на діагностику.

 

вартість визначається після діагностики
 

Не працюють щітки

Щітки можуть не працювати через пошкодження редуктора, виходу з ладу двигуна або, у рідких випадках, драйверу на платі керування. Після виконання діагностики ми зможемо точно визначити, що стало причиною несправності.

вартість визначається після діагностики
 

Не їздить

У такому випадку частіше за все причина у датчиках і сенсорах системи. Проблема в тому, що цих датчиків у пилососі досить багато. Тільки проведення діагностики може дати відповідь на питання, який з них вийшов з ладу. До того ж не виключена ймовірність виходу з ладу головної плати. 

вартість визначається після діагностики
 

Не їздить та видає код помилки

Це відбувається у тих випадках, коли системна самодіагностика пилососа виявила проблему і через код помилки надає інформацію про те, що їй не подобається в роботі робота. Це може бути що завгодно, починаючи від банальної чистки і закінчуючи більш суттєвими проблемами. Також виконується діагностика для виявлення точної причини, яка викликала помилку.

вартість визначається після діагностики
 

Не їздить та подає світлові або звукові сигнали.

Це той самий код помилки, який передається світловими сигналами. Наші інженери перевіряють по технічній документації на що вказує ця помилка і, використовуючи ці данні, виконують точну діагностику.

вартість визначається після діагностики
 

Не працює вологе прибирання.

Можливість миття підлоги — це функція, яка відрізняє перші роботи пилососи від сучасних моделей. Але додаткова функція додала додаткові несправності. Ці несправності зазвичай виникають через якість води. Виходить з ладу тракт подачі води. Але є ймовірність несправності плати керування.

вартість визначається після діагностики